خدمات رادین تک
طراحی سایت

طراحی وبسایت

مقدمه

دیگر همه‌ی ما می‌دانیم که هر کسب و کار و هر خدمتی برای دیده‌شدن و شناخته‌شدن به سایت نیاز دارد، در دنیایی که فناوری‌ها روز به روز بیشتر به سمت متاورس و وب 3 و زندگی مجازی پیش می‌روند، داشتن یه سایت برای بقا و رشد اگر نگوییم همه، اکثر کسب و کارها یه امر حیاتی‌ست.

در پست توضیح وب اپلیکیشن، تفاوت بین سایت‌ها را تا حدودی توضیح دادیم و گفتیم که محتوا و کارکرد مهم‌ترین خط کش مرز بین سایت‌هاست. ما اگر در اینجا از طراحی سایت جدای از مفهوم وب اپلیکیشن اسم می‌آوریم و به عنوان خدمت رادین تک به شما معرفی می‌کنیم، بیشتر نیتمان سایت‌های محتوا محور و رایج است که عمدتاً با سیستم‌های مدیریت محتوایی مثل وردپرس و با حداقل کدنویسی قابل اجرا و انجام هستند.

سایت شرکت رادین تک هم که در حال حاضر این مقاله را از آن می‌خوانید، از همین جنس و نوع است.

چه سایت‌هایی به طراحی وردپرسی نیاز دارند؟

سایت‌های معرفی خدمت، شرکتی، فروشگاهی، خبری، وبلاگ، شخصی و… سایت‌هایی هستند که در بیشتر اوقات و در صورتی که صاحب سایت، کارکرد و طراحی کاملاً خاص و ویژه‌ای مخصوص خود نخواهد، می‌توان با پلتفرم وردپرس راه‌اندازی کرد؛ سوال این است که در صورتی که بخواهد کار خاص بکند چه؟ جواب: وب اپلیکیشن

با گسترش افزونه‌ها و امکانات وردپرس، سهم و قدرت آن هم برای طراحی سایت بی‌اندازه زیاد شده و در حقیقت بهتر است بدانید 40 درصد سایت‌های اینترنت، وردپرسی هستند و تقریباً می‌توان با آن گستره‌ی خیلی خوبی از خدمات وب را پوشش داد.

طراحی سایت

مزایای وردپرس

طراحی سایت وردپرسی مزایایی هم دارد که از مهم‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش هزینه: ساخت سایت با وردپرس هزینه چندان بالایی نمی‌خواهد. همچنین دیگر نیاز نیست برای هر تغییری به طراح سایت مراجعه کنید.

ظاهر زیبا: علاوه بر وجود قالب‌های بسیار متوع و زیبای موجود در اینترنت، وردپرس برای شما امکان ساخت قالب سفارشی خاص خود را نیز فراهم می‌کند.

مدیریت آسان: مدیریت یک سایت وردپرسی در مقایسه با پلتفرم‌های دیگر بسیار ساده است و با یک آموزش اولیه قابل انجام.

سئوی عالی: وردپرس به‌صورت کاملا استاندارد و اصولی کدنویسی شده که باعث بالارفتن سئو سایت شما می‌شود. همچنین پلاگین‌های متعددی برای بالارفتن سئو نیز برای این سیستم ارائه شده.

امنیت: وردپرس از امنیت بالایی نیز برخوردار است، تیم حرفه‌ای وردپرس هر لحظه مشکلات امنیتی را رصد می‌کنند و در نسخه‌های جدیدتر مرتفع می‌کنند. همچنین پلاگین‌های متعددی نیز برای امنیت بیشتر ارائه شده.

ما در رادین تک بنا به نیاز و درخواست شما سایتی طراحی و راه‌اندازی می‌کنیم که هم اصولی و دقیق باشد و هم بر اساس اصول سئو آماده و طراحی شده باشد؛ در ضمن اگر هم نیاز به سایتی اختصاصی با کدنویسی داشتید باز هم رادین تک همراه و در خدمت شماست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *