کد نویسی سایت

باز طراحی سایت چیست؟

شده که از کنار یک مغازه که هر روز از کنار آن بی‌تفاوت رد می‌شدید رد بشید و مجذوب دکور جدید و قشنگ و متفاوتش بشید؟ سایت شما هم مثل دکور همان کار و خدمتی و هدفی است که شما از داشتن سایتتان دارید و نیاز به باز طراحی دارد.

در دنیایی که روز به روز در حال بزرگ‌تر شدن و رقابتی‌تر شدن است بی‌اندازه مهم است که سایت شما همیشه در بهترین و جدیدترین و سریع‌ترین وضعیت خود باشد. اگر سایتی دارید که مدتی پیش آن را طراحی کرده‌اید و حالا فکر می‌کنید که باید دستی به سر و روی آن کشید و آن را چه از نظر محتوایی و چه طراحی، چه از نظر تکنولوژی به روز کرد، درست فکر می‌کنید و این صفحه برای شماست.

ما و کارشناسان ما فکر می‌کنیم که همه‌ی سایت‌ها و سامانه‌های اینترنت با وجود رشد بی‌اندازه سریع فناوری و البته برای رفع و بهبود ایراداتی که دارند باید مکرراً مورد بازنگری و باز طراحی قرار بگیرند.

برای اینکه مطمئن بشوید که سایت شما نیاز به باز طراحی مجدد دارد و یا با رفع ایرادات جزیی می‌تواند سرپا شده و به هدف‌های شما پاسخ دهد، سایت شما باید توسط کارشناسان حرفه‌ای از لحاظ به روز بودن فناوری و نوع طراحی مورد بررسی قرار بگیرد.

کارشناسان ما آماده هستند که به طور رایگان سایت شما را بررسی کنند و مشاور‌ه و پیشنهادهای لازم را به طور کاملاً رایگان در اختیار شما قرار دهند.

چرا به باز طراحی سایت نیاز داریم؟

سایت فعلی شما در حال حاضر احتمالاً یکی از سه حالت زیر را دارد:

سایت به عملکرد خود نرسیده و اصلا خوب و درست طراحی نشده است.

در این صورت ممکن است چندین مورد مانع عملکرد خوب سایت شما شده باشد. اصلی‌ترین و اولین عامل این مورد، طراحی غیر اصولی، نادرست و بعضاً قدیمی سایت است. در این شرایط ممکن است نیاز به باز طراحی اصولی و از ابتدای سایت شما باشد و در بعضی موردها کل فرآیند طراحی و انتخاب فریم ورک و سایت مدنظر از ابتدا انجام و اقدام می‌شود.

چرا به بازطراحی سایت نیاز داریم؟
سایت نسبتاً خوب طراحی شده ولی بازدیدکننده کافی ندارد.

در بعضی موارد نیز ممکن است سایت طراحی و توسعه خوبی داشته باشد ولی عملکرد نامطلوب پروژه می‌تواند مربوط به مشکلات محتوایی و سئوی نامناسب سایت باشد که برای رفع مشکل می‌توانید با کارشناسان سئوی ما درباره‌ی وضعیت سئوی سایتتان و کارهایی که می‌توان انجام داد مشورت کنید.

سایت کارکرد حداقلی و مناسبی دارد ولی نیاز به اعمال تغییرات و اصلاحاتی‌ست.

در این صورت به شما بابت کار خوبتان تبریک می‌گوییم و شما می‌توانید با انجام اصلاحات و اعمال تغییر مد نظر خود را در میان برترین‌ها قرار دهید. کارشناسان ما حتماً برای دستیبابی به بهترین نتیجه‌ی ممکن، تمام تجربه و علم خود را به کار خواهند برد.

اصلی‌ترین دلایل باز طراحی سایت علاوه بر مواردی که گفته شد:

  •  انتقال ضعیف هویت و داستان برند شما در سایت
  • سردرگمی کاربران و تجربه کاربری ضعیف سایت
  • رشد و توسعه تکنولوژی و فاصله گرفتن سایت از استانداردهای روز
  • مشکلات نمایش در موبایل و ایرادات ریسپانسیو سایت
  • نرخ تبدیل مشتری سایت (Conversion Rate) پایین است.

قدم‌های باز طراحی سایت

01
بررسی و آنالیز کامل سایت شما

02
مشخص کردن وضعیت سایت و ارائه پیشنهادات بهبود یا باز طراحی

03
انجام قدم به مراحل باز طراحی سایت

// سؤالات متداول باز طراحی سایت

سوالات متداول

آیا در مراحل باز طراحی سایت، سایت از دسترس خارج می‌شود؟

خیر، برای باز طراحی سایت، سایت جدید شما در یک سرور و دسترسی دیگر طراحی و توسعه می‌شود و پس از پایان مراحل طراحی و مطابق نظر شما جایگزین سایت فعلی می‌شود.

اگر سایت وردپرسی داشته باشیم، آیا می‌توان پروژه را از ابتدا کدنویسی کرد؟

بله. کدنویسی پروژه‌ها مزایای بسیار زیادی از جمله طراحی و توسعه اختصاصی، سرعت بی‌نظیر، تکنولوژی به روز، تطبیق با هویت و اهداف برند دارد؛ امّا باید در نظر داشته باشید که بازطراحی و بازنویسی پروژه با کد نویسی الزاماً بهترین گزینه برای همه‌ی پروژه‌ها نیست و پیشنهاد ما این است که با متخصصین امر مشورت کنید.

هزینه‌ی باز طراحی سایت چه قدر است؟
هزینه بازطراحی سایت وابسته و متناسب به امکانات و جزییات مد نظر شما برای طراحی سایت است و ممکن است بسته به پروژه به میزان زیادی متغیر باشد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان رادین تک تماس بگیرید.
مدت زمان باز طراحی سایت چه قدر است؟
مدت زمان بازطراحی سایت نیز مانند هزینه و قیمت بازطراحی متغیر و وابسته به جزییات و ابعاد سایت و تغییرات مد نظر است؛ امّا مدت زمان بازطراحی طراحی سایت‌های رایج و متداول از دو هفته تا حدود یک ماه و بعضاً دو ماه متغییر است.
// همه‌ی خدمات بیکران فناوران رادین

دیگر خدمات رادین تک

اپلیکیشن اختصاصی
طراحی، توسعه و اجرای اپلیکیشن، وب اپلیکیشن، نرم‌افزار و سامانه‌های تحت وب
اطلاعات بیشتر
طراحی وبسایت
طراحی وبسایت‌های شرکتی، فروشگاهی، شخصی و...
اطلاعات بیشتر
توسعه‌ی بات
طراحی، توسعه و اجرای اپلیکیشن‌های کاربردی برای دسکتاپ و موبایل
اطلاعات بیشتر
طراحی استارتاپ
طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای استارتاپ‌‌های نرم افزاری
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت با کدنویسی
طراحی و توسعه سایت اختصاصی و حرفه‌ای با برنامه نویسی
اطلاعات بیشتر
بازطراحی سایت
بهینه و به روزسازی و طراحی از ابتدا و مجدد سایت و سامانه شما
اطلاعات بیشتر