سوالات متداول
// سؤالات متداول رادین

سوالات متداول

نحوه پرداخت و تسویه به چه صورت است؟

شرایط و نحوه‌ی پرداخت پروژه با همکاری شما و در جهت آسایش شما طراحی و اجرا می‌شود؛ سه مدل زیر از رایج‌ترین نحوه‌های پرداخت هزینه در رادین تک محسوب می‌شوند:

  1. پرداخت 50 درصد در ابتدای پروژه و پرداخت 50 درصد مابقی در انتها و حین تحویل پروژه 
  2. پرداخت هزینه‌ی کار به صورت ماهانه در طی مسیر پروژه با شروع از ماه اول
  3. پرداخت قسطی هزینه‌ی پروژه

انعطاف پذیری در پرداخت از شروط اولیه‌ی شرکت بیکران فناوران رادین (رادین تک) است و تیم مالی ما حتماً در نحوه‌ی پرداخت با شما حداکثر همکاری را در دستیابی به نحوه‌ی پرداخت مطلوب شما خواهند داشت.

هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن چه قدر است؟

هزینه طراحی سایت یا اپلیکیشن وابسته و متناسب به امکانات و جزییات مد نظر شما برای پروژه است و بخصوص برای اپلیکیشن‌ها ممکن است بسته به پروژه به میزان زیادی متغیر باشد.

برای کسب اطلاع از هزینه طراحی اپلیکیشن می‌توانید با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

به جهت راحتی تصمیم‌گیری شما، جدول هزینه طراحی سایت را می‌توانید در صفحه‌ی طراحی سایت ملاحظه کنید.

پشتیبانی شرکت رادین تک چگونه است؟

پشتیبانی فنی پروژه‌ها پس از تحویل از سه ماه تا یکسال کاملاً رایگان است.

همچنین کارشناسان فنی ما تمام طول هفته و 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

هزینه و قیمت طراحی اپلیکیشن چه قدر است؟

هزینه‌ی طراحی اپلیکیشن به دلیل گستره‌ی زیاد ابعاد و امکانات هر اپلیکیشن کاملاً متغیر و وابسته به امکانات، پلتفرم‌ها و جزییات مد نظر برای آن اپلیکیشن است که پس از برگزاری جلسات اولیه و مشخص شدن لیست امکانات و پلتفرم‌های اپلیکیشن و در یک پروپوزال به شما ارائه می‌گردد.

مدت زمان طراحی و توسعه اپلیکیشن چه قدر است؟

فرآیند تولید یک اپلیکشن به دلیل اختصاصی و خاص بودن آن، شامل یک بخش طراحی UI/UX و بخش دیگر توسعه و کدنویسی پروژه می‌باشد.

مدت زمان انجام هر یک از مراحل توسعه پروژه وابسته به ابعاد، امکانات و خاصه‌های پروژه می‌باشد؛ امّا با اغماض بسیار زیاد می‌توان گفت که پروژه‌های اپلیکیشن و وب اپلیکیشن اختصاصی رایج از دو تا شش ماه زمان برای طراحی و توسعه نیاز دارند.

اپلیکیشن در رادین تک با چه فریم ورک و پلتفرمی طراحی و تولید می‌شود؟

اپلیکیشن‌ها در رادین تک به صورت cross-platform و با استفاده از فریم ورک Vue.js یا Svelte و Ionic در بخش فرانت-اند و فریم ورک‌های Django یا Laravel بسته به مختصات پروژه و خواست شما در بخش بک-اند توسعه می‌یابند.

هر سه نسخه‌ی وب، اندروید و آی او اس (این روزها PWA) قابل دستیابی و ارائه هستند.

تفاوت اپلیکیشن با وب اپلیکیشن چیست؟

همه‌ی وب اپلیکیشن‎‌ها به نوعی اپلیکیشن هم محسوب می‌شوند. در مکالمات عامه معمولاً وقتی صحبت از اپلیکیشن می‌شود منظور اپلیکیشن مخصوص موبایل است که می‌توان آن را در فروشگاه‌های اپ مانند گوگل پلی و اپ استور و بازار و مایکت قرار داد و وب اپلیکیشن نسخه‌ی وب قابل دسترسی از مرورگر است.

با توجه به این که این روزها تقریباً همه‌ی استارتاپ‌ها و اپلیکیشن‌ها به هر سه نسخه‌ی وب، اندروید و iOS نیاز دارند وقتی صحبت از اپلیکیشن می‌شود منظور هر سه پلتفرم بالاست و رادین تک نیز اپلکیشن‌های خود با امکان ارائه در پلتفرم‌های اندروید و آی او اس (این روزها به دلیل تحریم PWA جایگزین آن شده است) توسعه و طراحی می‌کند.

مراحل تولید و توسعه اپلیکیشن چیست؟

مراحل تولید اپلیکیشن با توجه به حساسیت‌ها و اهمیت و میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز، عموماً دقیق و قدم به قدم است.

  1. مرحله‌ی ابتدایی  جلسات آشنایی و کسب نیازمندی‌ها و اهداف پروژه است که در انتهای این مرحله رادین تک بلافاصله پروپوزال اولیه امکانات، منابع، جدول زمانی و هزینه‌ها را به شما ارائه می‌کند.
  2. در قدم بعدی کار طراحی پروژه توسط طراح محصول (UI/UX) انجام و پس از تایید شما مرحله‌ی کدنویسی و توسعه توسط تیم فنی شروع می‌شود.
  3. پس از اتمام طراحی و کد نویسی مرحله‌ی تست و در نهایت دیپلوی و پیاده سازی شروع و انجام می‌شود.
پشتیبانی اپلیکیشن به چه صورت است؟

تیم رادین تک، شش ماه پشتیبانی فنی رایگان از زمان اجرا و راه‌اندازی اپلیکیشن را به شما ارائه می‌دهد.

پس از طی مدت شش ماه می‌‌توانید با پرداخت 20% مبلغ قرارداد، پشتیبانی را تا یک سال تمدید کنید.

هزینه و قیمت طراحی سایت چه قدر است؟

هزینه طراحی سایت وابسته و متناسب به امکانات و جزییات مد نظر شما برای طراحی سایت است و ممکن است بسته به پروژه به میزان زیادی متغیر باشد؛ امّا به جهت راحتی تصمیم‌گیری شما، جدول هزینه طراحی سایت را می‌توانید در صفحه‌ی طراحی سایت ملاحظه کنید.

مدت زمان طراحی سایت چه قدر است؟

مدت زمان طراحی سایت نیز مانند هزینه و قیمت طراحی متغیر و وابسته به جزییات و ابعاد سایت و پروژه‌ی مد نظر است؛ امّا مدت زمان طراحی سایت‌های رایج و متداول از دو هفته تا حدود یک ماه متغییر است.

در رادین تک سئو نیز انجام می‌شود؟

بله، تیم رادین تک دارای متخصصین سئوی بسیار حرفه‌ای و با سابقه است که رشد رتبه‌ی سایت شما را در گوگل و سایر موتورهای جست و جو تضمین می‌کند.

هزینه سئوی سایت چه قدر است؟

به دلیل نیازمندی پروژه‌های سئو به هدف‌گذاری و برنامه‌‌ریزی بلند مدت متناسب با هر پروژه و خواسته‌ی شما، هزینه و زمان آن پس از جلسات اولیه مشخص و طی پروپوزالی به شما ارائه خواهد شد.

طراحی سایت با چه زبان و فریم ورکی انجام می‌شود؟

طراحی سایت‌های رایج شامل سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، شخصی و... که معمولاً با بودجه‌های رایج 7 تا 30 میلیون تومانی انجام می‌شود با استفاده از زبان برنامه‌نویسی php و  سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام می‌شود.

در صورتی که سایت مد نظر شما نیازمند امکانات و طراحی اختصاصی خود است یا سایتی منفاوت و متمایز نیاز دارید، راه‌حل و پیشنهاد ما رجوع به بخش طراحی اختصاصی اپلیکیشن و وب اپلیکیشن است تا سایتی خاص و کدنویسی شده، خاصه‌ی نیاز و اهداف شما طراحی و اجرا شود.

 

پشتیبانی وبسایت به چه صورت است؟

تیم رادین تک، از یک تا شش ماه پشتیبانی فنی رایگان (بسته به مدل وبسایت) از زمان اجرا و راه‌اندازی وبسایت را به شما ارائه می‌دهد.

پس از طی مدت پشتیبانی رایگان می‌‌توانید با پرداخت 25% مبلغ قرارداد، پشتیبانی را تا یک سال تمدید کنید.

// سوال دیگه‌ای دارید که در سوالات ما نبود؟

از کارشناسان ما بپرسید