شرکت رادین تک

شرکت رادین تک (بیکران فناوران نوین) با شناسه ملی 14010156326 و شماره ثبت 580790 با تکیه بر نیروی جوان، متعهد و نخبه‌ی دانشگاهی خود و تجمیع توانمندی‌ها، تخصص‌ها و تجارب حرفه‌ای ایشان، در ابتدای سال 1400، به منظور ارائه‌ی خدمت در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات از جمله توسعه و طراحی نرم افزار و سامانه‌های تحت وب، طراحی سایت و توسعه‌ی انواع اپلیکیشن‌های کاربردی شروع به کار کرد.

هدف و چشم‌انداز اصلی شرکت، ایفای نقش اساسی در راهبرد فناوری‌های نوین و خدمات فناوری اطلاعات و حضور در میان بازیگران اصلی این صنعت تصویر شده‌است. امید داریم با تکیه بر نخبگان، متخصصین و نیروی جوان و باانگیزه‌ی خود و همراهی شما عزیزان، بیش از پیش در راه دست‌یابی به اهداف و چشم‌اندازهای خود قدم برداریم.

چشم انداز:

ایفای نقش اساسی و پیشرو در آینده‌ی فناوری‌های نوین و خدمات فناوری اطلاعات و حضور در میان بازیگران اصلی این صنعت، هدف بلند مدت رادین تک است.

ماموریت ما:

ماموریت ما افزودن ایده‌های ناب فناورانه، به دنیای فعلی و زندگی جاری ‌هاست. ما می‌خواهیم پل واصل تکنولوژی و اجرایی بین ایده‌های ناب و به واقعیت و به ثمر نشستن آن‌ها باشیم.

ارزش‌ها:

جسارت، تعهد، نوآوری، صداقت، مسئولیت‌پذیریری اجنماعی و پویایی، اصلی‌ترین ارزش‌های رادین تک محسوب می‌شوند.

لگو رادین تک
// داستان شروع رادین تک

چه شد که رادین تک تشکیل شد؟

آشنایی بنیان‌گذاران رادین تک به ‌سال‌ 1391 و در دوران دبیرستان و آغاز قدم‌های شکل‌گیری شرکت به اواسط سال 1399 بر می‌گردد. نیاز معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به یک سامانه‌ی دانشجویی جهت مدیریت و رسیدگی به درخواست‌های دانشجویان دانشگاه منجر به مراجعه به بنیان‌گذاران رادین تک شد.
با جسارت و بلند همتی بنیان‌گذاران آن روزها دانشجوی کامپیوتر رادین تک، پروژه‌ی معاونت به یک پروژه‌ی تمام عیار و نقطه‌ی آغاز مسیر رادین تک تبدیل شد.

// اعضای رادین تک

تیم ما

رادین تک، تشکیل شده از متخصصین متعهد و فارغ التحصیالان دانشگاه‌های برتر کشور با سابقه‌ی بیش از 5 سال همکاری است که با تاسیس شرکت رادین تک، تجارب فردی و گروهی خود رادر خدمت شما گذاشته‌اند.

حسین موتمن

رئیس هیئت مدیره / هم‌بنیانگذار

زهرا بیژنی

برنامه نویس Back-end

حسین عسکری

برنامه نویس Back-end

حسین ترابی

نائب رئیس هیئت مدیره / هم‌بنیانگذار

محمد دارایی

طراح محصول

محسن تویسرکانی

برنامه نویس Front-end

احسان شریعتی

مدیرعامل / هم‌بنیانگذار

عرفان محسنیان

مدیر ارشد فروش

افشین هزاوه

استراتژیست

محمد تقی صفوی

Back-end / DevOps
+
سال تجربه
+
پروژه‌ی انجام شده
%
رضایت مشتریان