شرکت تولیدی پامچال

طراحی وبسایت شرکت تولیدی پامچال با هدف معرفی و ارائه‌ی خدمات به خریداران و همکاران شرکت در حوزه‌ی تولید محصولات پلاستیکی و با کیفیت به روز و نوین با استفاده از پلتفرم وردپرس توسط تیم رادین تک انجام شده‌است.
منتشر شده:
21 بهمن 1399
دسته بندی:
وبسایت / وبسایت شرکتی / وبسایت فروشگاهی
کارفرما:
شرکت تولیدی پامچال
آدرس:

تکنولوژی‌های به کار رفته در پروژه

Wrodpress
Wrodpress
php
php
HTML
HTML
CSS
CSS
JavaScript
JavaScript

درباره‌ی تولیدی پامچال

تولیدی پامچال

این شرکت با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک و مصنوعات پلاستیکی در محدوده شهر تهران تاسیس شده است.

ماموریت شرکت

رعایت حقوق مصرف کننده با بهره‌گیری از مواد اولیه درجه یک و بهداشتی و ارائه بهترین محصولات در زمینه پلاستیک‌های خانگی مبتنی بر روش‌های روز دنیا می‌باشد.

کادر تولید

استفاده از کادر مجرب و متخصص در زمینه طراحی و ساخت و تولید محصولات ، با بهره‌گیری از روش‌های روز دنیا.

فرآیند تولید کالا

تهیه مواد اولیه درجه یک از پتروشیمی های بندر امام خمینی و پتروشیمی جم، و همچنین تهیه رنگ‌های با کیفیت و درجه یک از شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی . تمامی فرآیند تولید محصولات ما در داخل شرکت و با تجهیزات و دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود. نکته قابل توجه در شرکت پامچال نحوه قیمت گذاری محصولات است، به علت خود محور بودن تولیدات و اینکه تمام فرایند تولید در داخل شرکت انجام می‌شود، قیمت تمام شده محصولات با حداقل قیمت ممکن قیمت گذاری می‌شود و محصولات پامچال علاوه بر کیفیت از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

چشم‌انداز شرکت

شرکت پامچال با توجه به برخورداری از تیم طراحی و برنامه ریزی متبحر، هرساله محصولات جدیدتری به سبد خود اضافه می‌کند و امیدواریم طی ده سال آینده علاوه بر تامین بازار داخلی، به یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات پلاستیکی مبدل شویم.
تولیدی پامچال