سوالات متداول

برقراری ارتباط با شرکت شما به چه طریق است؟

  • شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 44139354(021) یا از طریق پست الکترونیکی info@radintechco.ir اقدام به برقراری ارتباط با شرکت رادین تک فرمایید

برای اطلاعات تکمیلی شما می‌توانید به صفحه‌ی تماس با ما سایت شرکت مراجعه نمایید

چرا شرکت رادین تک؟

شرکت رادین تک با تکیه بر تیم فنی، مجرب و نخبه از فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر کشور خود با تجربه چندین ساله کار فنی استاندارد و به روز توانسته رضایت بیش از 98 درصدی همراهان و همکاران خود را به دست بیاورد؛ حال با تکیه بر این آمار با انگیزه‌ای بیش از پیش در‌صدد فتح قله‌های موفقیت بعدی در دنیای تکنولوژی و آماده همراهی با شما همراهان عزیز است.

ارتباطی سوالات

مراحل انجام پروژه چگونه است؟

مراحل انجام پروژه در شرکت رادین تک به شرح زیر است؛

  • اولین قدم و شروع مسیر انجام یک پروژه در رادین تک، ارتباط و هماهنگی برای برگزاری اولین ملاقات و کسب نیازمندی‌های شما می‌باشد. به محض کسب و شفاف‌سازی نیازمندی‌ها، تیم مربوط به هر پروژه در رادین جلسه‌ای ترتیب داده و شرایط و امکانات مورد نیاز و مدنظر را بررسی و آماده می‌نماید؛ پس از آماده‌سازی و شفاف‌شدن پروژه برای دو طرف، رادین تک پروپوزالی از پروژه را برای شما آماده و ارسال می‌نماید.
  • پس از تایید و نهایی‌شدن پروپوزال و کسب توافقات اولیه، کار انجام پروژه به بهینه‌ترین کیفیت و سرعت توسط تیم رادین تک آغاز می‌شود؛ حفظ ارتباط و مراجعه به شما و گرفتن بازخورد در حین کار برای کسب رضایت حداکثری شما از مهم‌ترین استراتژی‌های رادین تک در این مرحله می‌باشد.
  • پس از اتمام اولیه‌ی پروژه نوبت به تست و بازخوردگیری محصول می‌شود. در این وهله نسخه‌ی اولیه‌ی محصول در معرض تست و بازخوردگیری از شما قرار می‌گیرد و بعضاً تا چند مرتبه مورد اصلاح و تغییر قرار می‌گیرد.
  • پس از انجام همه‌ی مراحل و آماده‌سازی و تست، پروژه آماده‌ی بهره‌برداری و تحویل است؛ در این مرحله در صورتی که بخش‌هایی از پروژه نیاز به آموزش و انتقال دانش به شما را داشته باشد، این امر صورت گرفته و پس از آن پروژه تحویل و در این مرحله مختومه می‌شود؛ در بسیاری پروژه‌ها، این مرحله ابتدای مسیر همکاری رادین تک با شما برای توسعه، پشتیبانی و گسترش همکاری‌ها در زمینه و پروژه‌های دیگر می‌باشد؛ امیدواریم با شما نیز افتخار امتداد همکاری را داشته باشیم.

برای اطلاعات تکمیلی شما می‌توانید به صفحه‌ی نخست سایت شرکت مراجعه نمایید radintechco.ir

زمان تخمینی انجام پروژه‌ها در شرکت رادین تک چقدر است؟

زمان تخمینی پروژه وابسته به المان های زیادی می‌باشد که پس از ملاقات و دریافت خواسته‌ها و نیازمندی‌های شما و بررسی این نیاز‌ها توسط تیم متخصص فنی در پروپوزال ارائه شده از طرف شرکت به شما، در آن مدت زمان تخمینی پروژه با جزئیات مرحله به مرحله مشخص خواهد شد.

فنی سوالات

سوالات بیشتری دارید؟