خدمات

طراحی و توسعه‌ی اپلیکیشن

طراحی و توسعه‌ وب اپلیکیشن از اصلی‌ترین برنامه‌ها و تخصص‌های رادین تک می‌باشد. تیم حرفه‌ای رادین تک با داشتن تجربه‌ی ساخت و توسعه‌ی وب اپلیکیشن‌های کاربردی  و در ابعاد مختلف، با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و متدهای روز دنیای فناوری، در هر لحظه در حال آماده‌سازی  و توسعه ایده‌های نوین اتاق فکر رادین و یا پروژه‌های قراردادی می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

طراحی وبسایت و سئو

امروزه با پیشرفت و گسترش فضای مجازی و اینترنت، داشتن نماینده‌ای در خور در این فضا به یک باید برای ارائه‌دهندگان خدمات، شرکت‌ها و سازمان‌ها تبدیل شده است. شرکت رادین تک با داشتن تجربه‌ی چندین ساله و کارنامه‌ای قوی و موثر در این زمینه، آماده و مشتاق همراهی در ساخت و طراحی یک وبسایت مناسب و در شان کسب و کار شماست.

اطلاعات بیشتر

طراحی و توسعه‌ی وب اپلیکیشن

با پیدا شدن جایگاه هوش مصنوعی در دنیای فناوری نیاز به استفاده از ابزارهای این بستر نیز میان کاربران این دنیای فناوری به شدت احساس می‌شود؛ حال که رادین تک همواره خود را پیشگام در مسیر تکنولوژی می‌بیند، با برنامه‌ریزی مدون و علمی، بخشی از چشم‌انداز خود را برای فعالیت و ارائه‌ی خدمت در حوزه‌های مختلف هوش مصنوعی از جمله یادگیری ماشین و بینایی ماشین قرار داده‌است.

اطلاعات بیشتر